زبان های عشق: ارتباط عاطفی

زبان های عشق:  ارتباط عاطفی

زبان های عشق: ارتباط عاطفی در دوران کودکی، خانواده ام عشق را با هدیه دادن نشان دادند، و من این دیدگاه را به ازدواج من گذاشتم. سابق من از پس زمینه های مختلف آمده است. به عنوان جوان ترین از پنج بچه، پول کافی برای رفتن به هدایای عجیب و غریب وجود ندارد. بنابراین او از مادرش آموخت که عشق زمان کافی برای انجام کارهایی است که هر دو از آن لذت می برید صرف می شود. این دو زبان مختلف را بیابید و آنها را به یک ازدواج بی اطلاع ببرید و مشکلی دارید.

من تا به حال در مورد آن درس فراموش کرده ام تا زمانی که روز تولد من به سر می برد و من دوباره خود را یک زبان دیگر با زبان عشق خودم از همسرم به دست آوردم.


برای کسانی که با کار گری چپمن آشنا نیستند، پنج زبان عشق وجود دارد:


کلمات تأیید – گفتم که من عاشق تو هستم، تعریف یا ستایش شریک زندگی تو را دوست دارم
زمان کافی – زمان صرف شده با هم، حتی اگر شما هیچ کاری انجام ندهید
دریافت هدایا – نشانه های تقدیر و محبت
اعمال خدمت – انجام کاری برای شخص دیگری
تماس فیزیکی – دست دادن، بوسیدن، رابطه جنسی

سه زبان عشق برتر من، زمان کافی، دریافت هدایا و اعمال خدمات است. این است که چگونه عشقم را می شناسم من چیزهایی را برای شما یا برای شما انجام می دهم و گاهی اوقات شما را به چیزهایی می فروشم. دو زبان عاشقانه شریک زندگی من، کلمات تأیید و لمس هستند. او به من می گوید که او مرا دوست دارد و این به معنای همه چیز برای اوست؛ لمس به عنوان یک تقویت ثانویه عمل می کند.

پیشنهاد میکنم یک نگاهی به این مقاله هم بیندازید : ۹ نشانه از اینکه در رابطه عاطفی درست هستیم

با صحبت کردن از زبان عشق دیگری نسبت به شریک من، من – به طرق مختلف – هر دو برای شکست ما را تنظیم کردیم. من به طور شفاهی ارتباطی نداشتم چون دوست داشتم و او برای انجام دادن، دادن هدیه هدیه، و همکاری با من دوست ندارد.

بنابراین وقتی شما و شریک زندگی تان زبان های مختلف عشق را می گویند، چه کار می کنید؟ ارتباطات کلید است – و چیزی که من با آن مبارزه می کنم. در حقیقت، من اخیرا یک وبلاگ در مورد این مقاله نوشتم – اما در اینجا چیزی است که من در مورد برقراری ارتباط با شریک خود آموخته ام:

۱) مشخص کنید که کدام زبان شما صحبت می کنید و کدام زبان شریک شما صحبت می کند. کتاب و وبسایت گاری چپمن پیشنهادات آزمون را برای کمک به شما در کشف آن اگر شما قبلا نمی دانید.

۲) نشان دادن عشق شریک زندگی خود را به نحوی که آنها را درک کنند. همانطور که مردمان “نوعی تأیید” و نوع “لمس فیزیکی” مرد هستند، من نیاز دارم که او را به آنچه که در دو ناحیه نیاز دارد، بهتر کنم.

۳) نیازهای خود را به شریک خود بسپارید – همانطور که فکر می کنیم شریک ما باید ما را به اندازه کافی بشناسد تا بتواند آنچه را که می خواهیم بفهمد، آنها را نمی فهمند. شریک زندگی شما یک خواننده ذهن نیست – به من اعتماد کنید، این دو دهه طول کشید تا این را بدانم! شما باید درباره آنچه که شما نیاز دارید احساس کنید دوست دارید. اما این کار را بدون محروم کردن زبان عشق شریک زندگی خود و یا احساس بدی انجام دهید. بنابراین به جای گفتن، “شما دوست ندارید که من دوست داشته باشم دوستت داشته باشم”، می توانید چیزی شبیه به آن بنویسید: “من عاشق این هستم که شما با عشق تو برای من بسیار متنوع است. دوست دارم عشق خود را برای شما نشان دهم با انجام کارهای کوچک برای شما، مثل شام مورد علاقه خود را. (خالی را با نشان دادن عشق خود نشان دهید – دوباره همسرتان ذهن خواننده نیست. در اینجا به اینجا بر روی پل بروید). چیزی که واقعا بیشتر می خواهم این است که فقط صرف وقت با شما بکنم – هیچ کار خاصی انجام نمی دهم لذت بردن از شرکت یکدیگر. (دوباره با آنچه که نیاز دارید خالی را پر کنید.) آیا فکر می کنید ممکن است ما در هفته آینده یک شب با هم بخوریم؛ زیرا این واقعا احساس خوشبختی می کند؟ ”

۴) شستشو و تکرار – من آرزو می کنم که من بتوانم جادوگری جادویی خود را ردیابی کنم و تمام مشکلات ارتباط ارتباط شما را یک شبه حل کنم، اما این کار را انجام می دهد. هنگامی که شما خود را برای اینکه شریک زندگی خود را انجام داده یا چیزی متفاوت بیان کرده اید، انجام دهید. او احتمالا از زبان عشق خود خارج شد و فراموش کرد که شما با زبان مشابهی که همیشه در آن کار می کنید صحبت نمی کنید. حقیقت را می گویم، اگر چنین است، ممکن است بخواهید رفتارهای خود را نیز بررسی کنید. آیا شما اخیرا با آنها در ارتباط با زبان خود ارتباط برقرار کرده اید یا دوباره به خودتان افتاده اید؟

موفق باشید و به من اطلاع دهید که چگونه هستید!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *